O nas

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksowym projektowaniem i wykonawstwem instalacji wewnętrznych w budynkach jedno i wielorodzinnych, biurach oraz użyteczności publicznej.

Pod marką DuoTherm funkcjonujemy na rynku od 2003 roku, kiedy to zaczęliśmy projektować pierwsze instalacje wodno-kanalizacyjne oraz centralnego ogrzewania dla warszawskich spółdzielni mieszkaniowych. Od tamtej pory nieustannie zdobywamy wiedzę i doświadczenie, starając się oferować klientom projekty oparte na najnowszej wiedzy technicznej.  Specjalizujemy się w instalacji sanitarnych z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań opartych o rekuperatory, instalacje solarne, kotły kondensacyjne i pompy ciepła współpracujące z oszczędnym i komfortowym ogrzewaniem podłogowym i ściennym. Uzupełnieniem są branżowe instalacje elektryczne i teletechniczne.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowaliśmy zasady, którymi kierujemy się, oferując usługi na najwyższym poziomie. Zawsze bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania, starając się elastycznie odpowiadać na indywidualne potrzeby. W pełni angażujemy się w optymalną i bezpieczną realizację każdego projektu, dążąc do sumiennego wywiązania się z wszystkich powierzonych nam zadań.

Nasze projekty przygotowujemy oraz realizujemy z myślą o optymalizacji kosztowej, przeprowadzając analizy korzyści ekonomicznych, audyty energetyczne oraz opracowując charakterystyki energetyczne budynków. Zawsze stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych technologii, niekonwencjonalnych źródeł energii i inteligentnych instalacji.

DuoTherm  wraz z POLDOM Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych. Oferujemy pełen zakres usług od pozyskania nieruchomości, projektowanie, budowę obiektu, montaż instalacji, skończywszy na wykończeniu i oddaniu budynku do użytkowania.

Oferujemy najwyższą jakość i standard realizacji w konkurencyjnej cenie.
Zapraszamy do współpracy!

Pliki cookies pozwalają nam na oferowanie naszych usług. Korzystając z naszych usług, wyrażasz zgodę na stosowanie przez nas plików cookies. Więcej informacji